מאמרים »

דקים ופרגולות מעץ - בנימין בניה מעץ

דקים ופרגולות מעץ - בנימין בניה מעץ

דקים ופרגולות מעץ – היופי של הגינה

אנשים רבים, שיש בביתם חצר או גינה גדולה, מחפשים דרכים להפוך את השטח הזה למקום נעים, יפה, מעוצב ומפנק. גינה או חצר גדולה היא מתנה נפלאה לבני הבית – שטח גדול שבו ניתן לבלות עם הילדים, לארח חברים, לערוך ארוחות "על האש" או סתם לשבת באוויר הצח ולקרוא ספר טוב. אך כדי ליהנות מן השטח הזה, מומלץ מאד לסדר אותו וגם לעצב אותו בצורה שתאפשר את הבילוי המהנה במקום. דקים ופרגולות מעץ הן דרך נהדרת לעצב ולבנות את החצר או הגינה בצורה מושלמת, הן מבחינה פרקטית והן מבחינה עיצובית.

דקים ופרגולות מעץ

דקים ופרגולות מעץ הם שני מוצרי עץ אשר נפוצים מאד בגינות ובחצרות, ולא בכדי. אלו הם שני מוצרים אשר הופכים את החצר או הגינה למקום שנעים בהחלט לשהות בו, וגם נוח במיוחד. מדובר במוצרים אשר הופכים את השהיה בחצר לנוחה ושימושית, ללא לכלוך, פגעי מזג אוויר ובעיות דומות נוספות.

דקים מעץ

לעיתים קרובות, חצרות וגינות מרופדים בחול, ואם ישנה צנרת בסביבה, ישנו חשש מתמיד לרטיבות באזור. בנייה של דקים בחצר או בגינה הופכת את השטח כולו לנאה יותר, וגם נוח יותר. הליכה על דקים היא נעימה במיוחד – מדובר ברצפת עץ חמימה וחלקה, שניתן אף ללכת עליה יחפים ללא חשש. דקים בגינה יוצרים גם עיצוב מרשים של הגינה. לא חייבים לרצף את כל החצר בדקים, כמובן – ניתן ליצור שבילי דקים בין הצמחים, או ליצור אזור מרוצף ולצדו אזור טבעי עם דשא ופרחים – הכול על פי גודל החצר וכמובן הטעם האישי של בני הבית. הריצוף בדקים יוצר מגוון רחב של אפשרויות שימוש בחצר, והוא מוסיף יופי והנאה ללא גבול.

פרגולות מעץ

פרגולות הן שיטת הצללה מוצלחת במיוחד לגינות, חצרות ומרפסות. באמצעות פרגולות, ניתן ליצור פינות מוצלות ונעימות, שלעיתים עמידות גם בגשמים. מתחת לפרגולה ניתן לשבת בנוחת, לקרוא ספר, לשבת לשיחת מרעים, לשחק עם הילדים וגם לאכול ארוחה מבלי לסבול מן השמש הקופחת. ישנם סוגים רבים של פרגולות, אך פרגולות מעץ הן הנפוצות ביותר והאהובות ביותר, בזכות המראה הטבעי והנעים שלהן, יחד עם העמידות החזקה שלהן. שילוב של דקים ופרגולות מעץ בגינה ובחצר, כך נראה, הופכת את החצר לשימושית במיוחד, ולנעימה במיוחד, ומעניקה תוספת של שטח נפלא למשחק, לבילוי ולאירוח, שטח שמתאים באופן נפלא לכל בני המשפחה.

בנימין בניה מעץ