מאמרים »

פרגולות מעץ - בנימין בניה מעץ

פרגולות מעץ - בנימין בניה מעץ

פרגולות מעץ – היופי בחצר שלכם

פרגולה היא מוצר שימושי ודקורטיבי במיוחד, אשר מאתים להתקנה במרפסות פתוחות, בחצרות ביתיות ובגינות מסוגים שונים. אנשים רבים נהנים מהתקנה של פרגולה בחצר או במרפסת שלהם, במטרה ליהנות מפינה מוצלת ומוגנת באוויר הפתוח, במקום פרטי ונעים גם יחד. ישנם סוגים רבים של פרגולות, אשר מגיעים בצורות שונות ומחומרים שונים. מרבית הפרגולות עשויות מעץ או מאלומיניום, כאשר לכל אחד מן הסוגים יתרונות וחסרונות משלו. פרגולות מעץ הן, ככל הנראה, הפרגולות הנפוצות ביותר, והן מגיעות במגוון דוגמאות וסגנונות, וממגוון סוגים של עץ.

פרגולה מעץ

כאמור, פרגולה מעץ מהווה פתרון נפלא להצללה של המרפסת או החצר. מתחת לפרגולה כזו ניתן לשבת בנוחות, לקרוא, לשחק עם הילדים או לבלות בשיחה עם חברים, וליהנות מן האוויר הצח מבלי לסבול משמש יוקדת. פרגולה מעץ היא פרגולה בעלת יתרונות רבים. היא שימושית מאד, פרקטית ונוחה, ויוצרת הצללה מצוינת לכל שטח. במקביל, היא גם יפה מאד, ומוסיפה עיצוב מרשים לכל מרפסת או חצר. לפרגולות מעץ ישנו מראה טבעי ונעים לעין, אשר אהוב על אנשים רבים, אשר נהנים מן הסגנון הטבעי, ומעדיפים אותו על פני הסגנון האלגנטי והיוקרתי-משהו של פרגולות מאלומיניום. פרגולות מעץ מציעות גמישות רבה – הן מגיעות בדגמים עגולים, רבועים, מלבניים וגם בחיתוכים זוויתיים שונים, בהתאם לצורך בחצר או בגינה.

בחירה של פרגולות מעץ

פרגולה מעץ צריכה להתאים באופן מושלם לחצר או למרפסת שבה היא ממוקמת. לכן, חשוב לדעת לבחור את סוג העץ שממנו תהיה הפרגולה עשויה. הבחירה של סוג העץ נעשית בעיקר על פי מזג האוויר במקום שבו ממקמים את הפרגולה. ישנם סוגי עצים אשר עמידים יותר בשמש מאשר אחרים. סוגים אחרים הם בעלי עמידות גבוהה לגשמים, כך שהם מתאימים לאזורים שנוטים להיות סגריריים יותר. מלבד סוג העץ, חשוב לבחור את סוג הפרגולה – האם היא מכילה גג בלבד, או גם קירות בשתי וערב? האם היא אטומה לגמרי, או רק באופן חלקי? הבחירה היא אסטטית ופרקטית גם יחד, ולכן חשוב לבחון את כל האפשרויות, ולבחור בזו המתאימה לכם ביותר.

פרגולות מעץ – תחזוקה

חשוב לדעת כי פרגולות מעץ דורשות תחזוקה קבועה, אם כי לא מורכבת במיוחד. פרגולה מעץ זקוקה לשימון אחת לתקופה, על מנת למנוע סדקים בעץ, שנוצרים כתוצאה מן השינויים במזג האוויר. בנוסף, לעיתים קרובות יש צורך בריסוס של פרגולה מעץ, על מנת להרחיק מזיקים שעלולים לפגוע בעץ.

בנימין בניה מעץ